Cart

Kullanım Şartları

Capakcurbal.net internet sitesinin kullanımı aşağıda belirtilen koşullarla kısıtlanmıştır. İnternet sitemizi kullanırken, lütfen işbu metin ile sitemizin kullanım koşulları konusunda bilgilendirilmiş ve bu şartları kabul etmiş sayılacağınızı göz önünde bulundurunuz.

BİNGÖL ÇAPAKÇUR BAL GIDA TEKSTİL İNŞAAT ARICILIK TEMİZLİK PLASTİK PETROL TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİtarafından işletilen ve kullanıcılarına site üzerinde satışa sunulan ürünleri tanıtmak ve satışlarını gerçekleştirmek amacıyla kurulan bir internet sitesidir.

Capakcurbal.net internet sitesinin kullanımı (siparişler hariç ve aksi belirtilmediği müddetçe) ücretsizdir. BİNGÖL ÇAPAKÇUR BAL GIDA TEKSTİL İNŞAAT ARICILIK TEMİZLİK PLASTİK PETROL TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİdilediği hâlde site kullanımını ücrete tabi kılma veya ücret karşılığı özel üyelik imkânlarını kullanıcılarına sunma hakkına sahiptir.

Capakcurbal.netinternet sitesinin kullanımı, kullanıcıya internet sitesi üzerinde yer alan resim, şekil, video, görsel, ses, yazı, ürün veya herhangi bir tasarım üzerinde mülkiyet ve tasarruf yetkisi vermez. Kullanıcı bunları izinsiz olarak kopyalayamaz ve üçüncü kişilerle paylaşamaz.

Capakcurbal.netinternet sitesinin kullanım şartlarını dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirebilir. Kullanım koşullarındaki değişiklikler [•] internet sitesi üzerinden kullanım koşulları sayfasının değiştirilmesi suretiyle ilan edilir.

Capakcurbal.netinternet sitesi üzerinden tanıtılan veya satışa sunulan ürünler, bu ürünlerin tasarımları, fiyatları ve her türlü özelliği üzerinde dilediği takdirde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kullanıcı’nın sipariş esnasında sipariş ettiği ürünü aynen teslim alma hakkı mahfuzdur.

Capakcurbal.netinternet sitesi üzerinden üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantı verilmesi hâlinde bu bağlantıların güvenliğini ve gizliliğini garanti etmez. Kullanıcı bu bağlantıları kullanıp kullanmamakta serbesttir.

Capakcurbal.net, internet sitesinin kötüye kullanımı, kullanım koşullarının ihlali, yasalara aykırı davranış ve eylemler hâlinde yahut bu yönde bir şikâyetin varlığı hâlinde dilediği takdirde kullanıcının internet sitesinden kullanımını engelleyebilir. Anılan şartların varlığı hâlinde ortaya çıkabilecek zararlardan kullanıcı sorumludur.BİNGÖL ÇAPAKÇUR BAL GIDA TEKSTİL İNŞAAT ARICILIK TEMİZLİK PLASTİK PETROL TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bu hâllerde uğrayacağı her türlü zararı rücu hakkına sahiptir.

Kullanıcı, Capakcurbal.netinternet sitesini kullanmakla Gizlilik ve Çerez Politikası’nı ve Aydınlatma Metni’niokumuş ve kabul etmiş varsayılır. Anılan metinlerde yer alan şartları kabul etmediği takdirde internet sitesini kullanmamak, kullanıcının sorumluluğunda ve ihtiyarındadır.

Kullanıcı, Capakcurbal.net internet sitesinde kullanılan yazılımın tümünü veya bir parçasını kopyalayamaz, izinsiz olarak kullanamaz ve üçüncü kişilerle paylaşamaz